Uśmiechnij się :-)

 

Stomatologia
dziecięca

Dla naszych najmłodszych pacjentów w We Smile proponujemy bezbolesne wizyty u specjalistów stomatologów dziecięcych, oprócz tego białe i kolorowe wypełnienia, lakowanie bruzd i fluoryzację.

Czym się zajmuje
stomatologia dziecięca?

Zabiegi w naszym gabinecie są bezbólowe, co zapewnia pełen komfort małym pacjentom. W razie potrzeby na życzenie dziecka bądź rodziców lekarz stosuje znieczulenie miejscowe, które polega na bezbolesnym wprowadzeniu środka znieczulającego w okolicę, gdzie będzie wykonywane leczenie.

Stomatologia dziecięca

Nasi najmłodsi pacjenci leczą ząbki bezboleśnie z wykorzystaniem gazu rozweselającego, znanego z wielu amerykańskich filmów.

Lekarze specjaliści doradzą rodzicom w jaki sposób utrzymać zdrowe zęby u swoich maluchów. Często zapominamy, że zdrowe mleczne zęby to droga do zdrowych stałych zębów i rzadszych wizyt u stomatologa w późniejszych latach życia.

Trzeba pamiętać, że zęby mleczne są bardzo ważne dla zdrowia i pięknego uśmiechu, ponadto ich stan ma wpływ na uzębienie w późniejszych latach życia.

Dentysta dziecięcy z doświadczeniem

Stomatologia dziecięca skupia się na profilaktyce i leczeniu zębów dzieci i młodzieży. Wyodrębniono ją, ponieważ jama ustna młodych pacjentów zdecydowanie różni się od uzębienia dorosłych, co wiąże się ze specyficznym postępowaniem i metodami leczenia.

Ponadto dzieci wymagają innego podejścia w gabinecie dentystycznym. Stomatolog dziecięcy powinien być cierpliwy, empatyczny, posiadać umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu z maluchami.

Pierwsza wizyta dziecka u dentysty

Pierwsza wizyta u dentysty pozwala dziecku oswoić się z gabinetem czy specyfiką badania. Częste kontrole umożliwiają zaś wykrywanie pojawiających się ubytków w jamie ustnej.

Próchnica, utrata zębów, wady zgryzu – konsekwencje zaniedbania wizyt u stomatologa dziecięcego mogą być poważne w późniejszym okresie życia pacjentów.

Zarezerwuj Wizytę
+48 734 000 408

  MASZ PYTANIA? UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ!

  infolinia: +48 734 000 408
  Stomatologia We Smile
  ul. Rozłogi 18 | lok. U8 Warszawa-Bemowo
  Recepcja
  pon-pt: 9:00-20:00 | sob: 10:00-15:00
  Certyfikaty i Dyplomy
  Polub Nas

  Otrzymuj informacje o promocjach i nowościach stomatologii na Bemowie.

  WeSmile 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright 2021 by WeSmile. Prawa zastrzeżone.