Uśmiechnij się :-)

 

Lekarze We Smile
Stomatologia i Medycyna Estetyczna

Jesteśmy zespołem stomatologów, ortodontów, higienistów, pracujemy razem by nasi pacjenci mieli na wyciągnięcie ręki osiągnięcia nowoczesnej stomatologii.

We Smile Warszawa
Lekarz stomatolog Kamil Sarem Warszawa

Kamil Sarem

Współwłaściciel kliniki We Smile

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłem na Uniwersytecie Medycznym w Latakii. Staż podyplomowy odbyłem w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CEPELEK w Warszawie. W klinice zajmuję się leczeniem zachowawczym, medycyną i stomatologią estetyczną, leczeniem endodontycznym przy użyciu mikroskopu oraz protetyką. Oprócz stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz protetyki interesuję się szczególnie kompleksowym projektowaniem uśmiechu i przeprowadzaniem metamorfoz u pacjentów, dla których oprócz zdrowych zębów liczy się również piękny i estetyczny efekt leczenia.

W swojej pracy stosuję najnowocześniejsze narzędzia i sprzęt, który gwarantuje najlepsze efekty leczenia. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Na bieżąco śledzę rozwój technologii i rozwiązań w dziedzinie stomatologii na świecie, co pozwala mi zaproponować moim pacjentom najskuteczniejsze sposoby leczenia.

Nowoczesne rozwiązania i technologie w stomatologii są bardzo ważne, jednakże Pacjent pozostaje dla mnie najważniejszy. Wielu moich pacjentów, pomimo zmiany miejsca pracy, pozostaje pod moją opieką również w klinice We Smile. Jestem im za to bardzo wdzięczny i traktuję to, jako największą nagrodę za długie godziny spędzone w pracy.

Mówię biegle po angielsku i arabsku.

Certyfikat Kamil Sarem
Certyfikat Kamil Sarem
Certyfikat Kamil Sarem
Certyfikat Kamil Sarem
Certyfikat Kamil Sarem
Certyfikat Kamil Sarem
Certyfikat Kamil Sarem
Certyfikat Kamil Sarem
Certyfikat Kamil Sarem
Certyfikat Kamil Sarem
Certyfikat Kamil Sarem
lekarz stomatolog Maria Czajka Warszawa

Maria Czajka

Współwłaścicielka kliniki We Smile

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.
Tym, co najbardziej interesuje mnie w pracy jest chirurgia, protetyka, medycyna oraz stomatologia estetyczna. W tych dziedzinach rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, zjazdach.

W klinice We Smile zajmuję się przede wszystkim kompleksową rekonstrukcją zgryzu skupiając swoją uwagę zarówno na funkcjonalności jak i ostatecznym efekcie estetycznym, który jak wiadomo w dzisiejszych czasach ma duże znaczenie.

W swoją pracę wkładam 100 procent zaangażowania, a do każdego pacjenta staram się podchodzić indywidualnie i zająć się jego problemem od początku do końca. Wiem, że każda osoba ma inne priorytety i oczekiwania odwiedzając gabinet stąd zawsze staram się je uwzględnić w planie leczenia. Mam też świadomość jak stresująca dla wielu osób jest wizyta u stomatologa w związku z czym staram się zmienić to podejście i zawsze dbam o komfortową i miłą atmosferę.

Na co dzień żyję sportem, wszelkiego rodzaju – zaczynając od fitnessu, po drodze mijając crossfit oraz wiele innych aktywności, przechodząc w końcu do biegów OCR. Kocham podróżować, jak też w samotności przeczytać ciekawą książkę. Stale pogłębiam swoją wiedzę w rozmaitych dziedzinach. Trochę jak w pracy – nie skupiam się na jednym obszarze życia, uwielbiam poznawać różne jego aspekty.

Certyfikat Maria Czajka
Certyfikat Maria Czajka
Certyfikat Maria Czajka
Certyfikat Maria Czajka
Certyfikat Maria Czajka
Certyfikat Maria Czajka
Certyfikat Maria Czajka
Certyfikat Maria Czajka
lekarz stomatolog Katarzyna Boros We Smile Warszawa

Katarzyna Boros

lekarz stomatolog

Studia lekarsko-dentystyczne ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a staż odbywałam w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej CePeLek w Warszawie.

W klinice zajmuję się leczeniem zachowawczym u dzieci i dorosłych. Mam duże doświadczenie we współpracy z małymi pacjentami, którzy czasami miewają problemy z adaptacją do wizyt stomatologicznych, oraz dorosłymi z odontofobią. W poprzednim miejscu pracy zajmowałam się również leczeniem w sedacji wziewnej.

Uważam, że kluczem do sukcesu w leczeniu jest dobry kontakt z pacjentem, wysłuchanie jego potrzeb, indywidualne podejście, otwarta rozmowa, cierpliwość i empatia.

Przed podjęciem studiów na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym ukończyłam również Techniki Dentystyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, dzięki czemu nabyłam odpowiednie umiejętności manualne i zmysł estetyki. Swoją wiedzę aktualizuję uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach stomatologicznych.

Prywatnie jestem osobą ciekawą świata i ludzi, otwartą, z dużym poczuciem humoru i dystansem do życia, fanką aktywności fizycznej i rozwoju osobistego. Jestem też mamą uroczego synka, który nauczył mnie cierpliwości i nieszablonowego podejścia do dzieci. Uważam, że w każdym aspekcie życia niezwykle istotny jest balans i równowaga.

Zarezerwuj wizytę
w Stomatologii WeSmile
lekarz stomatolog Maria Czajka Warszawa
Zarezerwuj Wizytę W
WE SMILE

Nagły przypadek? Dokonaj rezerwacji za pomocą tego formularza

  Stomatologia We Smile
  ul. Rozłogi 18 | lok. U8 Warszawa-Bemowo
  Recepcja
  pon-pt: 9:00-20:00 | sob: 10:00-15:00
  Certyfikaty i Dyplomy
  Polub Nas

  Otrzymuj informacje o promocjach i nowościach stomatologii na Bemowie.

  WeSmile 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright 2021 by WeSmile. Prawa zastrzeżone.